SINCONA Auction 47 - Part 2/3  -  16.05.2018 09:30

Lot 1949
Ramon Despuig, 1736-1741. 2 Scudi 1738, Valetta.
24.50 g. Restelli/Sammut 5 var. Dav. 1598. Sehr schön / Very fine. Kleine Randfehler / Minor edge nicks.
; MALTA; DIVERSE; diverse
; MALTA; MISC; misc
Result My pre-bid     Starting price