Coins & Medals incl. Italian Highlights

Starting price 180 CHF
Result 200 CHF

Erzherzog Leopold V. 1619-1632 Taler 1632. Hall 28.63 g. M.T. 473. Dav. 3338.

Sehr schön-vorzüglich. Av. Felder lt. geglättet.