SINCONA Auction 26  -  15.10.2015 09:30
Coins & Medals

Lot 2513
Victoria, 1837-1901 Sovereign 1856. Sydney 7.93 g. Schl. 802. Fr. 9. Selten. Fast sehr schön-sehr schön. Kl. Randfehler.
; AUSTRALIA; MISC; misc
Result My pre-bid     Starting price