SINCONA Auction 26  -  15.10.2015 09:30
Coins & Medals

Lot 2509
Ming Mang, 1820-1841 7 Tien Year 15 (1835). 27.46 g. KM 195. Dav. 111. Sehr schön-vorzüglich.
; ALGERIA; MISC; misc
Result My pre-bid     Starting price