SINCONA Auction 18  -  22.05.2014 09:30
Numismatic Coins, Medals & Banknotes

Lot 1005
100 Piastres 1922. 8.49 g. Fr. 27. Sehr schön-vorzüglich.
Result My pre-bid     Starting price